• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Usuwanie folii

  • Home
  • /
  • Usuwanie folii

Usuwanie folii ze świetlików dachowych
Demontaż folii z szyb

Demontaż folii przeciwsłonecznej z poliwęglanu jest możliwy !

Folia przeciwsłoneczna na poliwęglan wytrzymuje kilka lat , po tym okresie konieczna jest jej wymiana.
Producenci folii nie opracowali sposobu na demontaż zwulkanizowanej folii ze świetlika. Z powodu braku złotego środka, postanowiliśmy opracować własną metodę na usuwanie folii. Prace nad tym przedsięwzięciem zajęły nam 2 lata i pochłonęły mnóstwo środków. Do tej pory udało nam się zdemontować kilka tysięcy m2 folii przeciwsłonecznej na świetlikach dachowych we Wrocławiu oraz całej Polsce. Naszą usługą zainteresowało się bardzo dużo firm montujących folie przeciwsłoneczne na poliwęglan oraz właścicieli fabryk i parków technologicznych w miastach Opole , Poznań , Warszawa, Katowice, Częstochowa, Kraków, Łódź, Legnica, Wałbrzych, Szczecin, Wrocław wiele innych miast w całej Polsce.

Czy każdą folię okienną można usunąć?

Zerwanie zniszczonej przez promienie słoneczne folii nie jest takie łatwe jak myślimy. Usuwamy folię z szyb samochodowych , okiennych, poliwęglanu komorowego, lakieru samochodowego nie uszkadzając przy tym oklejonej powierzchni oraz nie zostawiając kleju. Specjalizujemy się w pracach na wysokościach przy użyciu sprzętu alpinistycznego .
Aby oszczędzić Państwa czas i pieniądze proponujemy demontaż i montaż folii okiennych w specjalnym pakiecie, zwracając przy tym uwagę na instalację folii o najwyższej jakości. Myjemy i czyścimy okna, szyby, witryny sklepowe oraz poliwęglan komorowy na dachach. Bezpłatna wycena odklejania folii w domach na terenie Wrocławia i Legnicy.

Ile kosztuje usunięcie folii ze świetlika dachowego ?

Cena regeneracji i mycia świetlika uzależniona jest od wielu czynników , w celu wyceny skontaktuj się z jednym z naszych biur w Legnica lub Wrocław albo zamów wycenę mobilnego przedstawiciela na terenie Polski i Europy zachodniej. Przedstawiciel firmy TINTER bezpłatnie dokona oględzin folii do ściągnięcia na terenie Waszej firmy.