• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Folia Na Świetliki Dachowe

  • Home
  • /
  • Folia Na Świetliki Dachowe

Montaż Folii Na Poliwęglan

Co to jest świetlik dachowy z poliwęglanu…?

Zastosowanie poliwęglanu jest praktycznie nieograniczone ze względu na możliwości formowania na ciepło i na zimno. Świetliki dachowe znajdują się na halach przemysłowych , gdzie mają za zadanie doświetlać pomieszczenia oszczędzając tym samym energię elektryczną.
Wadą poliwęglanu jest duża podatność na nagrzewanie się i w upalne dni i działa jak kaloryfer nagrzewając pomieszczenia do temperatur przekraczając 40 C.

Skuteczność i oszczędność dzięki folii na świetliki poliwęglanowe

W ofercie posiadamy specjalnie zaprojektowaną folię przeciwsłoneczną na świetliki z poliwęglanu, stosowana na halach przemysłowych w celu ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Folie na poliwęglan poprawiają działanie systemów klimatyzacyjnych redukując przy tym zużycie energii elektrycznej do 30 %. Całkowita energia słoneczna zatrzymana do 87 %.
Dodatkową zaletą oklejania świetlików folią przeciwsłoneczną jest wydłużenie życia poliwęglanu, który niezabezpieczony folią żółknie i pęka od słońca.

Gdzie montujemy folie na świetliki …?

Folia na poliwęglan znalazła swoje zastosowanie w obiektach przemysłowych i firmach które na dachu posiadają świetliki min. Prologis Park Wrocław , Specjalna Strefa Ekonomiczna Legnica, Polkowice ,Wałbrzych, Bolesławiec, Zielona Góra , Jelenia Góra, Opole, Katowice, Gliwice, Kraków, Łodź, Poznań, Warszawa, Kraków oraz cała Polska i Europa zachodnia.

Bezpieczeństwo dzięki folii na świetliki

Oklejanie świetlików poliwęglanowych polepsza efektywność pracy pracowników oraz maszyn , które podczas wysokich temperatur są mało efektywne.
Wpadające słońce przez świetliki oślepia pracowników oraz monitory komputerowe co w konsekwencji może spowodować naciśnięcie nieodpowiedniego przycisku i stratą liczoną w milionach złotych .

Jaki jest koszt oklejenia świetlików ?

Usługę montażu folii przeciwsłonecznej na poliwęglan wyceniamy po bezpłatnej wizycie na terenie inwestycji.
Bardzo często podczas pomiarów spotykamy się z pozostałościami po wcześniej położonej folii , która jest zwulkanizowana z poliwęglanem i trudna do usunięcia.

Dlatego wprowadziliśmy usługę demontażu folii ze świetlików z poliwęglanu.
Według Naszej wiedzy jesteśmy jedyną firmą w Polsce ,a na pewno we Wrocławiu, która posiada w swojej ofercie usługę czyszczenia świetlików poliwęglanu z folii. Poprawnie wyczyszczony świetlik jest przygotowany do nałożenia nowej folii przeciwsłonecznej.