• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Przyciemnianie Szyb

  • Home
  • /
  • Przyciemnianie Szyb
przyciemnianie szyb w busach wrocław
Przyciemnianie Szyb legnica
Przyciemnianie Szyb Foliami Ceramicznymi Legnica

Przyciemnianie Szyb Legnica

Przyciemnianie szyb... czy warto?

W czasie nieznośnych upałów wydaje nam się , że nie ma ucieczki przed słońcem. Jadąc samochodem staramy się nie włączać klimatyzacji aby chronić swoje dzieci przed przeziębieniem. Podróżując samochodem możesz zauważyć , że oślepiające słońce powoduje zmęczenie i często jest sporym zagrożeniem na drodze.
Wysokiej jakości folie przeciwsłoneczne mogą to zmienić i przywrócić komfortową jazdę w chłodniejszym samochodzie. Potwierdzono, że folie przyciemniające znacznie ograniczają nagrzewanie się wnętrza samochodu.

Folia samochodowa chroni życie i zdrowie …

Stereotyp o ciemnych szybach już dawno został obalony i tak naprawdę 90% naszych klientów to klienci, którzy przyciemniają szyby, aby chronić swoje dzieci przed szkodliwymi promieniami słonecznymi oraz przed stłuczonym szkłem w momencie rozbicia. Folie samochodowe podczas wypadku chronią skórę pasażerów przed okaleczeniem odłamkami potłuczonego szkła. Folie na szyby blokują ponad 99% szkodliwego promieniowania UV, przyciemniane szyby także chronią całe wnętrze samochodu przed pękaniem oraz blaknięciem tapicerki. W ofercie posiadamy przezroczyste folie bezpieczne na szyby , które chronią nas oraz nasz majątek podczas próby włamania, opóźniając lub całkowicie uniemożliwiając dostanie się do środka.

Rodzaje folii do przyciemniania szyb ..

W zależności od wymagań klienta posiadamy folie do przyciemniania szyb niemetalizowane , metalizowane oraz ceramiczne, które odbijają całkowitą energie słoneczną nawet do 77 %. W celu doboru odpowiedniej folii samochodowej skontaktuj się z nami biuro@tinter.pl lub pod numerem telefonu +48503120981.
Wybierz z szerokiej gamy dostępnych folii samochodowych od jasnych do ciemnych, chroniących prywatność Twoją oraz pasażerów i ich rzeczy. Podróżuj bezpieczniej i z dużo większym komfortem . Przyciemnianie szyb jest rekomendowane przez Amerykańską Fundację Raka Skóry jako część programu kompleksowej ochrony skóry.

Ile trwa przyciemnianie szyb samochodowych?

Montaż odbywa się w zupełności bezinwazyjnie tzn. bez wyciągania szyb oraz w 99 % aut bez demontażu tapicerek. Przybliżony czas na montaż folii przyciemniającej to 2 – 3 h w zależności od auta i czasu potrzebnego na przygotowanie szyb do oklejenia. W okresie zimowym wydłużamy czas montażu o 1h w celu lepszego odparowania płynu spod folii.

Cena przyciemnienia szyb ?

Bezpłatna pomoc w doborze folii!

Ceny przyciemniania szyb w Legnica i Wrocław są uzależnione od folii którą będziemy montować na szyby , każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Pamiętajmy, że tylko folie wysokiej jakości będą chronić Nas przed promieniami słonecznymi , utrzymując stałą temperaturę w samochodzie. Dla klientów z Niemiec posiadamy specjalne folie z nadrukiem laserowym ABG oraz zaświadczenie potrzebne do przejścia badań na stacji kontroli pojazdów TUV.

Bezpłatny parking Port Lotniczy Wrocław - Strachowice

Dla osób podróżujących samolotem Wrocław Airport oferujemy bezpłatny parking na czas montażu folii. Jest to ciekawa alternatywa dla osób które na co dzień potrzebują swojego samochodu, a jedynie czas kiedy lecą na urlop lub podróż służbową jest jednym momentem kiedy nie potrzebują swojego samochodu . Dodatkowo mamy możliwość bezpłatnego transportu na płytę lotniska.

Przyciemnianie szyb Legnica i Wrocław - LOKALIZACJE

Posiadamy dwie lokalizacje do przyciemniania szyb:

Przyciemnianie Szyb w Legnicy

Legnica ul. Jaworzyńska 114
( teren Mercus – były salon SEATA)

Przyciemnianie Szyb we Wrocławiu

Wrocław ul. Cichociemnych 6
( tuż przy rondzie oraz starej płycie lotniska Wrocław – Strachowice)

Z uwagi na mobilne przyciemnianie szyb, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu montażu folii z wyszczególnieniem miejsca montażu Legnica lub Wrocław.

Przyciemnianie Szyb z Dojazdem

Oferujemy bezinwazyjne przyciemnianie szyb również z dojazdem do salonów samochodowych w miastach Legnica, Lubin, Wałbrzych, Jelenia Góra, Zielona Góra, Opole i Wrocław.