• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Folie przeciwsłoneczne

  • Home
  • /
  • Folie przeciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne

Folie okienne Legnica

Energooszczędne folie przeciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne na szyby to produkty, których główną cechą jest zdolność odbicia i absorpcji promieniowania IR, potocznie nazywanego ciepłem słonecznym. W zależności od typu folii okiennej, możemy zmniejszyć ilość dostającego się przez okna ciepła nawet do 87% .

Folia zewnętrzna z efektem lustra weneckiego

Folia ta najczęściej montowana przez naszą firmę TINTER i obniża temperature powietrza we wnętrzu o około 12 C. Najważniejszym czynnikiem , który przemawia za montaż folii przeciwsłonecznych wg. opini naszych klientów montujących folię w obiektach przemysłowych we Wrocławiu jest zmniejszenie rachunków za energię elektryczną służacą do zasilania kosztownej klimatyzacji oraz zwrot inwestycji w okresie 2-3 lat. Ponadto, w okresie zimowym, te same właściwości folii przeciwsłonecznych pozwalają na zmniejszenie strat ciepła na zewnątrz budynku.

Folie lustrzane na okna - zalety

Folie na okna skutecznie zastąpiły żaluzje i rolety na rynku Polskim jak i światowym. Coraz częśćiej montujemy folie lustrzane do domu oraz poddaszach stosując folię srebrną z efektem lustra weneckiego. Folia okienna skutecznie obniża temperaturę wewnątrz pomieszczeń oraz chroni przed wyblaknięciem mebli , podłóg, odzieży itp. Dla osób , które obawiają się zbyt mocnego zaciemnienia w mieszkaniu posiadamy w ofercie przezroczystą folię ceramiczną ( tzw. folia na okna selektywna Wrocław ) najwyższej jakości , która nie zaciemnia pomieszczenia, a skutecznie zatrzymuje promienie słoneczne utrzymując chłód w domu lub biurze. Folie selektywne to folie o najmniejszym stopniu przyciemnienia stosowane również na szybach w muzeach i zabytkowych budynkach w których konserwator nie wyraża zgody na zmienę wizerunku szyb.

Bezpieczeństwo i komfort

Zastosowanie folii przeciwsłonecznych zewnętrznych jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla pracownika jak i najemców. Ostatnie badania wskazują, że 80% pracowników biurowych ma problemy z koncentracją, jeśli temperatura jest wyższa niż normalnie. A prawie dwie trzecie stwierdza, że wykonywanie typowego zadania w wyższej temperaturze może trwać nawet do 25% dłużej. Nasze badania przeprowadzone w mieście Wrocław , wskazują , ze coraz więcej właścicieli firm chce poprawić wydajność swoich pracowników w okresie letnim i zleca nam instalację folii przeciwsłonecznych na oknach.

Prócz znaczącego obniżenia temperatury, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną zewnętrzną zapewniają dostęp naturalnego światła oraz widoku na zewnątrz, podczas gdy żaluzje uniemożliwiają te aspekty. Kolejną zaletą folii jest zatrzymanie szkodliwego promieniowania ultrafioletowego w 99.9 % i ochrona przed rakiem skóry.

Popraw wydajność energetyczną swojego budynku i zaoszczędź mnóstwo pieniędzy...

Folia przeciwsłoneczna Legnica ma za zadanie obniżyć temperaturę wewnątrz pomieszczeń oraz pracę klimatyzatorów ograniczyć do minimum. Folie przeciwsłoneczną Lubin stosujemy również w sklepach chroniąc żywność przed starzeniem, a produkty z czekoladowe przed topnieniem. Folia w sklepach poprawia również prace lodówek , zamrażarek obniżając zużycie prądu i generując oszczędności.
Obiekty takie jak biurowce, parki technologiczne, fabryki, centra handlowe, stacje benzynowe, sklepy z odzieżą we Wrocławiu i całym dolnymśląsku , posiadają ogromne przeszklenia oraz szklane świetliki dachowe , w sezonie letnim nie są w stanie schłodzić pomieszczeń przy pomocy klimatyzacji do uzyskania komfortowej temperatury. W tym momencie przychodzi z pomocą firma TINTER z Legnicy mająca swój oddział we Wrocławiu koło lotniska. W ofercie posiadamy wyselekcjonowane folie przeciwsłoneczne z gwarancją na montaż zewnętrzny nawet do 15 lat.

Ceramiczne Folie Okienne

folie selektywne legnica

Montaż folii okiennych

Folie przeciwsłoneczne lustrzane montujemy w większości na obiektach przemysłowych , handlowych, biurowych, lotniskach oklejając tysiące m2 każdego roku . Specjalizujemy się w montażu folii przeciwsłonecznych na wysokościach oklejając nowoczesne przeszklone obiekty i generując oszczędności dla ich właścicieli. Oklejamy obiekty na terenie całej Polski i europy zachodniej. Montaż folii okiennych z dojazdem do klienta w miastach Wrocław, Opole , Berlin , Niemcy , Zielona Góra , Jelenia Góra, Zgorzelec ,Lubin, Polkowice, Wałbrzych , Szczecin , Gorzów Wielkopolski, Katowice , Gliwice , Kraków , Warszawa i inne.

Ceny folii przeciwsłonecznych

Cena uzależniona jest od wielu czynników , montaż na wysokościach, z ziemi lub przy użyciu podnośników. Rodzaj wybranej folii, wielkość oklejanej powierzchni, typu okien lub świetlików dachowych , rodzaju oklejanej powierzchni szkło lub poliwęglan oraz lokalizacji.
W celu wyceny swoich szyb skontaktuj się z nami lub przyjedź do jednego z punktów TINTER Folie Okienne Legnica lub Wrocław. Montaż folii na wysokościach możliwy na terenie całej Polski i Europy zachodniej.