• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Auto Detailing

  • Home
  • /
  • Auto Detailing

Auto detailing Legnica

Profesjonalna kosmetyka samochodowa

Dla wielu kierowców troska o stan powłoki lakierniczej ich aut kończy się najczęściej wizytą na myjni automatycznej lub użyciem przysłowiowej „szczotki i wiadra z wodą”. Wśród zmotoryzowanych odnajdziemy jednak i takie osoby, które bardzo cenią sobie wygląd swojego samochodu. To właśnie z myślą o nich powstała usługa auto detailingu w Legnicy.

Auto detailing samemu …?

Mogłoby się wydawać, że umycie auta stanowi banalnie prostą czynność. Jak się jednak okazuje, wiele osób wykonuje to niewłaściwie, co w dłuższej perspektywie skutkuje uszkodzeniami lakieru. Drobne rysy oraz zmatowiały kolor karoserii, a także osad z drobin smoły czy też uporczywe plamy na powłoce lakierniczej. Te problemy zna niemal każdy właściciel używanego pojazdu.

Usunięcie takich uszkodzeń na własną rękę, jeśli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, może skończyć się dla naszego auta naprawdę źle. Niewłaściwy dobór środków chemicznych czy też brak wyczucia przy posługiwaniu się szlifierką do
polerowania karoserii potrafią sprawić, że jedynym wyjściem z sytuacji będzie oddanie auta do lakiernika. Dlatego też warto skorzystać z usług profesjonalnego studia zajmującego się detailingiem w Legnicy. Tinter kosmetyka samochodowa przywróci blask każdego pojazdu. Pamiętajmy , że zadbany samochód to nasza inwestycja , ponieważ łatwiej będzie Ci sprzedać samochód w nienagannym stanie.

Co to jest auto detailing …?

Zastanawiasz się nad tym dlaczego używane samochody sprowadzana z zagranicy zachwycają wyglądem i przywodzą na myśl auta z salonu? Jest to efekt auto detailingu.

Auto detailing w Legnicy to zaawansowany proces kompleksowego mycia, czyszczenia, renowacji, konserwacji i zabezpieczenia wszystkich elementów samochodu .
Auto detailing to złożony proces, którego celem jest odpowiednie oczyszczenie i zakonserwowanie wszystkich elementów samochodu. Może on dotyczyć tylko jednego elementu samochodu lub całego pojazdu. Do tego celu wykorzystujemy szeroką gamę zaawansowanych akcesoriów, profesjonalnych maszyn, specjalistycznej chemii i najlepszych kosmetyków samochodowych.

Zadbany samochód to dbałość i odpowiednia ochrona każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. W TINTER, studio auto detailingu w Legnicy wykonujemy zabiegi z zakresu profesjonalnej kosmetyki aut w samochodach nowych oraz używanych.

Zalety auto detailingu w Tinter Legnica :

  • łatwiejsze i szybsze mycie po wykonaniu usługi
  • niesamowity blask lakieru i świeżość wewnątrz pojazdu.
  • doprowadzenie wnętrza i karoserii do stanu nowości.

Auto detailing wnętrza

Wnętrze auta jest równie ważnym elementem, jak zadbana i lśniąca karoseria. Detailingowe czyszczenie wnętrza w Tinter Legnica obejmuje dokładne czyszczenie, regenerację oraz zabezpieczenie tapicerki, kokpitu, wszystkich elementów plastikowych i metalowych, a także bagażnika. Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiednich kosmetyków i środków zabezpieczających, dzięki którym efekty naszej pracy utrzymują się bardzo długo.

Auto detailing zewnętrzny 

Auto detailing zewnętrzny obejmuje szczegółowe czyszczenie oraz konserwację wszystkich elementów zewnętrznych pojazdu, takich jak: powłoki lakierniczej, kół, szyb oraz elementów chromowanych.
Cały proces detailingu zewnętrznego można podzielić na 3 etapy, które gwarantują kompleksowe zabezpieczenie i ochronę wszystkich elementów auta:
Oczyszczanie karoserii – dzięki odpowiednio dobranym środkom oraz miękkiej, filtrowanej wodzie z powierzchni auta usuwane są wszystkie cząsteczki obce.
Polerowanie powłoki lakierniczej – zabieg wykonywany jest maszynowo, przy użyciu profesjonalnej maszyny polerskiej, padów oraz odpowiednio dobranych past polerskich. Polerowanie lakieru umożliwia usunięcie wszystkich rys, wżerów, utlenień oraz innych niedoskonałości lakieru.
Konserwacja karoserii – nałożenie ceramicznej warstwy ochronnej, składającej się z nanocząsteczek i komponentów odpychających wodę lub wosk, dzięki którym karoseria jest odpowiednio zabezpieczona przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych oraz przed przywieraniem brudu.

Auto detailing karoserii

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości preparatów na bazie ceramicznych nanocząsteczek wszystkie elementy lakierowane są właściwie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi (kwaśne deszcze, soki z drzew, osad przemysłowy, sól itp.).
Co więcej, używane w Tinter powłoki ceramiczne chronią lakier przed powstawaniem mikrorys, odświeżają lakier, a także chronią go przed płowieniem. Dzięki powłoce ceramicznej samochód przyjmuje znacznie mniej zabrudzeń, a jego mycie staje się łatwiejsze, rzadsze i mniej czasochłonne.

Auto detailing felg 

Felgi są elementem szczególnie narażonym na dużą ilość zabrudzeń I uszkodzeń. Detailing felg zapewnia ich ochronę przed wżeraniem się pyłu z hamulców oraz agresywnych substancji zewnętrznych. Ponadto, nałożenie odpowiednich preparatów poprawi wygląd felg, a także ułatwi i usprawni ich czyszczenie.

Auto detailing wnętrza 

Detailing wnętrza to usługa skierowana zarówno dla fabrycznie nowych, jak również dla używanych samochodów. W trakcie zabiegu dokładnie wyczyścimy tapicerkę (zarówno skórzaną, jak i materiałową), zabezpieczymy ją przed zabrudzeniami i przyjmowaniem wody, a także wykonamy drobne naprawy uszkodzonej tapicerki skórzanej. Wyczyścimy wszystkie plastikowe oraz metalowe elementy wyposażenia, a także przywrócimy oryginalny zapach nowych skór.

Auto detailing szyb 

Zastosowanie wysokiej jakości powłok hydrofobowych do szyb znacznie ułatwia ich mycie. W Tinter zaawansowana kosmetyka samochodowa, oferujemy położenie niewidocznej powłoki (tzw. niewidzialna wycieraczka), dzięki której deszcz i zabrudzenia są zwiewane z powierzchni już przy prędkości 80 km/h, dzięki czemu jazda staje się przyjemniejsza i bardziej komfortowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zabiegami z zakresu auto detailingu oraz kosmetyki aut w Tinter Auto Spa, dzięki którym każdy samochód na nowo będzie wyglądał jak nowy.

Zapraszamy klientów na Auto Detailing z miast Lubin, Jawor , Złotoryja , Polkowice , Chojnów, Środa Śląska.