• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Folie ochronne i antywłamaniowe

  • Home
  • /
  • Folie ochronne i antywłamaniowe

Folie bezpieczne hccp na szyby

Folie bezpieczne i antywłamaniowe na szyby 

Dla kogo przeznaczone są folie bezpieczne i folie antywłamaniowe?

Folie antywłamaniowe znalazły swoje zastosowanie w domach, miejscach użyteczności publicznej oraz dużych firmach. Folie bezpieczne haccp są wymagane we wszystkich budynkach użyteczności publicznej oraz przedszkolach chroniąc przed niebezpieczeństwem.

Aby ograniczyć możliwość zranienia przez rozbitą szybę na tysiące małych kawałków, została do tego wyprodukowana folia okienna bezpieczna HACCP klasy 3B3 którą rodzice montują w pokojach dzieci zabezpieczając przed stłuczeniem podczas zabawy. Folia antywłamaniowa klasy P2 zrewolucjonizowała rynek, jeszcze do niedawna na witrynach sklepowych we Wrocławiu znajdowały się kraty i rolety antywłamaniowe, które zostały zastąpione przezroczystą folią antywłamaniową. Dzięki folii antywłamaniowej witryna sklepowa jest chroniona przez 24h i swoją przejrzystością przyciąga uwagę potencjalnych klientów we Wrocławiu i Legnicy.

Podstawowe rodzaje folii bezpiecznych i folii antywłamaniowych

W zależności od potrzeb posiadamy folie bezpieczne oraz antywłamaniowe , które różnią się od siebie grubością i wytrzymałością.
Folie na szyby bezpieczne występują również w białym mlecznym kolorze oraz z efektem lustra weneckiego.

Niewidzialna ochrona w postaci folii bezpiecznej haccp 

Najczęściej montujemy folie bezpieczne haccp w firmach produkujących żywność ,chroniąc szyby przed rozbiciem, aby odłamki szła nie dostały się do żywności. Są to inwestycję , które charakteryzują się ogromną dbałością o czystość i bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac instalacyjnych.
Folie ochronne oraz przeciwwłamaniowe spełniają najsurowsze wymogi i posiadają atesty ITB oraz ISiC. Możesz w pełni zaufać naszym folią bezpiecznym, ponieważ masz pewność, że produkt na prawdę działa. Folie ochronne przezroczyste są praktycznie niezauważalne, nie będziesz nawet zwracał na nie uwagi, dopóki coś się nie stanie.

Folie jak ubezpiecznie

Pomyśl o foliach jak o ubezpieczeniu i zabezpiecz szyby w swoim domu przed nieszczęściem. Coraz częściej słyszymy o aktach wandalizmu folia antywłamaniowa , montowana pod listwy okienne zabezpieczy twój majątek przed włamywaczem !

Montaż folii bezpiecznych i antywłamaniowych

Montaż folii antywłamaniowych nie jest łatwy ze względu na fakt iż dla prawidłowej instalacji, trzeba zdemontować listwy okienne. Oklejamy foliami bezpiecznymi i antywłamaniowymi każdego roku setki okien tworząc folię bezkonkurencyjną dla drogich fabrycznie szyb bezpiecznych i antywłamaniowych.

Chcesz więcej dowiedzieć się o foliach bezpiecznych i antywłamaniowych , skontaktuj się z nami lub odwiedź Nas w mieście Wrocław lub Legnica , a jeśli potrzebujesz wyceny umów się z Naszym mobilnym przedstawicielem, który obsługuje teren Wrocławia , Legnicy i przylegających miast. Duże inwestycje realizowane są również na terenie całej polski. Folie możesz również kupić na metry we Wrocławiu lub Legnicy, którą tniemy z rolek o szerokości 152cm i 182 cm