• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Folie ANTI- GRAFITTI

  • Home
  • /
  • Folie ANTI- GRAFITTI

Folia Antygraffiti
Folia okienna zewnętrzna

Zasada działania folii na okna antygraffiti

Folie antygraffiti posiadają warstwę ochronną, która pozwala za pomocą zwykłych środków myjących bardzo szybko usunąć graffiti,
Specjalnie folie okienne antygraffiti można łatwo oderwać nie niszcząc powierzchni na którą została naklejona, a następnie zastąpić ją nową
Dodatkową cechą tych folii jest ochrona w przypadku gdy wandal będzie próbował zbić szybę np. rzucając w nią cegłą lub kamieniem, folia całą swoją powierzchnią utrzymując stłuczone szkło zapobiegnie ewentualnym zranieniom odłamkami szkła lub zniszczeniu wnętrza (tzw. folie bezpieczne).

Dodatkowa ochrona przed UV

Folie antygraffiti zabezpieczają Cię również przed szkodliwym promieniowaniem UV (promieniowanie ultrafioletowe). W skrócie oznacza to dla Ciebie zapobiegnięcie odbarwiania się i płowienia elementów wnętrza, mebli, ubrań dokumentów…

Gdzie montujemy folie okienne antygraffiti ?

Witryny sklepowe,przystanki, autobusy, pociągi i gabloty, są obiektami publicznymi, które są codziennie narażone na zniszczenia: pomalowane szyby, pomazane przystanki autobusowe, czy ściany na dworcach. Folie antygraffiti i folie przeciw zarysowaniom chronią powierzchnie, natomiast w momencie uszkodzenia są łatwe do usunięcia i można je zastąpić nową folią okienną.

Bezpieczeństwo UV

Pamiętaj, że nadmierne narażanie się na promienie UV to również podwyższone ryzyko zachorowania na choroby skóry i nowotwory !

Ile kosztuje folia antygraffiti ?

Usługę montażu folii wyceniamy po bezpłatnych oględzinach u klienta lub po wysłaniu zdjęć i wymiarów szyb do oklejenia informując o lokalizacji okien w budynku ( czy dostęp do szyb jest z ziemi lub podnośnika).

Folie antygraffiti głównie montujemy we Wrocławiu oraz na terenie całej Polski.

Zapraszamy firmy komunikacji miejskiej z miast Wrocław, Legnica, Lubin , Polkowice, Wałbrzych, Jelenia Góra, Zielona Góra na montaż folii antygraffiti w pojazdach i walki z wandalizmem !