• Tel: +48 503 120 981
  • Email: biuro@tinter.pl
  • Godziny Pracy: 08:00-17:00

Folie Dekoracyjne

  • Home
  • /
  • Folie Dekoracyjne

Folie dekoracyjne i folie matowe
Folie z efektem szkła mrożonego

Już nie musisz wymieniać szyb…

Łącząc kolory dostępnych folii dekoracyjnych można stworzyć praktycznie każdy odcień, a wybierając wzór folii mlecznych stworzyć swój unikalny wygląd. Dodatkowo możesz wybrać folię matową, która rozprasza lub skupia światło, czy nawet całkowicie blokuje. Nie ma znaczenia z jakim wyzwaniem projektowym chcesz się zmierzyć – dekoracyjne folie okienne zapewniają niedrogie, praktyczne i przede wszystkim unikalne rozwiązanie – z doskonałymi rezultatami!

Gdzie montujemy folie okienne mleczne ?

Folie matowe mogą być montowane od wewnątrz lub z zewnątrz. Istnieje też możliwość wycięcia w nich dowolnych ażurowych wzorów, np. logotypu firmowego czy napisu. Z tego względu są popularnie instalowane na oknach gabinetów lekarskich, kosmetycznych, witryn, restauracji przychodni czy innych instytucji użyteczności publicznej. Szerokie zastosowanie znajdują również w biurach, przy tworzeniu przeziernych przegród, pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy. Ponadto folie matowe nie są przeznaczone tylko na powierzchnie szklane, z powodzeniem można ich użyć do oklejania innych powierzchni na przykład drzwi czy mebli, w zależności od potrzeb klienta.

Coraz częściej folia mrożona z efektem szkła piaskowanego stosowana jest na szybach balkonowych dbając o prywatność, dyskrecję w mieszkaniach. W celu ochrony przeciwsłonecznej stosowana na halach sportowych, gdzie oklejamy setki m2 folii na terenie całej Polski. Wrocław jest największym naszym rynkiem , gdzie instalujemy folie mleczne.

Folie Dekoracyjne to też folie bezpieczne

Folie mleczne o zwiększonej grubości spełniają również funkcję folii bezpiecznej lub antywłamaniowej zabezpieczając szybę przed zbiciem.
Folia dekoracyjna spełnia również funkcję folii przeciwsłonecznej na szybie , rozpraszając i odbijając promienie słoneczne, a tym samym chroni nas przed szkodliwym promieniowaniem.

Jaka jest cena folii matowej ( mrożonej) ?

Cena uzależniona jest od typu folii , koloru lub wzoru . W swojej ofercie posiadamy około 100 gotowych wzorów folii mlecznych począwszy od pasów , kwadratów czy też grafiki. W celu wyceny swoich szyb skontaktuj się z nami lub przyjedź do jednego z punktów w Legnica lub Wrocław. Montaż folii na wysokościach możliwy na terenie całej Polski.